logo

نامه سرگشاده آموزش دهندگان نهضت سواد آموزی

شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۴ آپريل ۲۰۲۰

نامه سرگشاده آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی سراسر کشور در اعتراض به برگزاری آزمون برای تبدیل وضعیت

آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی سراسر کشوربا انتشار نامه ای سرگشاده ضمن اعتراض به وزارت آموزش و پرورش بدلیل عدم تبدیل وضعیت خواهان لغو آزمون جذب که قرار است در سال جاری برگزار شود،شدند.

آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی با انتشار نامه‌ای که توسط نمایندگان آنها در استان‌های مختلف امضا شده، خواستار لغو آزمون ورودی شده و درخواست کرده‌اند که جذب آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی بدون آزمون و براساس سوابق تدریس صورت بگیرد.

آنها با تاکید بر اینکه آزمون برای سه گروه دیگر متقاضی حذف شده است، خواستار عمل به مصوبه سال 97 مجلس مبنی بر جذب آموزش‌دهندگان شده‌اند و می‌گویند کروناویروس به اندازه کافی ما را نگران کرده است، نگرانی آزمون را از ما دور کنید.

روز جمعه 15 فروردین،یکی از آموزش‌دهندگان نهضت سوادآموزی استان چهارمحال و بختیاری تماس گرفته ومادر دو فرزند در رابطه با نگرانی‌ها بابت آینده و آزمونی که قراربود 22 فروردین ماه برگزارشود وبدلیل کووید 19 بتاخیر افتاده است ،به خبرنگار رسانه ای گفت: بیش از ده سال، فرزندانم را پیش والدینم گذاشته و برای تدریس به روستاها می‌رفتم؛ ما آموزش‌دهندگان، بی‌سوادان را در روستاها باسواد و در شرایط بسیار سخت کار کرده‌ایم؛ حالا انصاف نیست که باز بخواهند از ما آزمون بگیرند و ما را بابت آن نگران کنند؛ آنهم در شرایطی که همه ما بابت سلامتی خود و خانواده‌هایمان نگرانیم.

نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد