logo

دو خیر

چهار شنبه ۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۵ مارس ۲۰۲۰

*اعتراض پرستاران یک بیمارستان مشهد نسبت به عدم اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری پس از13 سال تصویب

پرستاران یک بیمارستان مشهد اعتراضشان را نسبت به عدم اجرای قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری پس از13 سال تصویب،رسانه ای کردند.

روز سه شنبه 5 فروردین،آنها به خبرنگار رسانه ای گفتند: طی 13 سال گذشته که قانون تعرفه‌گذاری خدمات پرستاری به تصویب رسیده، ما این مطالبه را مطرح کرده‌ایم. چطور است که در بحران کرونا انتظار دارند، بدون چشمداشت در بیمارستان‌ها خدمت کنیم اما حاضر نیستند در همین ایام به مطالبات بر زمین مانده پرستاری توجهی داشته باشند؟

آنها افزودند:هر بار بیمه‌ها کمبود بودجه را بهانه برای عدم اجرای این قانون می‌کنند، درحالیکه مشخص نیست چرا بودجه به اندازه کافی برای پرداخت تعرفه‌های پزشکی وجود دارد اما تعرفه‌های پرستاری که ارقام کمتری است، پرداخت نمی‌شود.

*بیکاری2300 کارگر شرکت های پیمانکاری تفکیک زباله طرف قرارداد با شهرداری تهران بدون آینده معیشتی

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران با اشاره به بیکاری 2300 کارگر شرکت های پیمانکاری تفکیک زباله طرف قرارداد با شهرداری تهران، از آغاز برخورد انتظامی با زباله گردها خبر داد.

روز سه شنبه 5 فروردین،وی بدون اشاره به آینده معیشتی این 2300کارگر،افزود:از شب گذشته برخورد قهری با زباله گردان و پیمانکاران متخلف آغاز شده وشب گذشته بیش از ده تخلف در سطح شهر تهران شناسایی و با همکاری عوامل انتظامی متخلفان دستگیر و خودروهای حمل زباله توقیف شد.

ناصر پاریس


نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد