logo

جمعی از حامیان، خانواده ها و تدوین کنندگان بیانیه ۱۴ نفر

خطاب به محمد نوریزاد،

به اعتصاب غذا پایان دهید، آنان هراس شان از بودن شما در کنارمردم است !

سه شنبه ۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴ ژانويه ۲۰۲۰

new/komite.hemayat-az-14emza.jpg
خبر جهانی شده است، و همگان می دانند که استوار و خلل ناپذیر، همچنان که انتظار می رفت، در برابر ستمگری و ستمگران ایستاده اید، ودراسارت حتی صدای آوازآزادی هستید. می دانید که در خیابان های ایران و جهان خیل عظیم فرزندان و یاران شما، با فریاد " زنده باد آزادی، زنده باد عدالت " می روند تا کاخ " ولایت فقیه" و دیگرستمگران برسرشان آوار کنند.

نوریزادِ عزیز! اما فرزندان و یاران شما، آزاداندیشان و آزادیخواهان نگران سلامتی شما هستند چرا که وجود و حضورشما راهنما و الهام بخش مبارزه آن هاست. ما از شما می خواهیم به اعتصاب غذای خود پایان دهید. ضرورتی درادامه این شکل ازاعتراض ومقاومت در شرایط کنونی نیست، نَفسِ شما، کلام و کردارشما، بانگ بلند آزادی و عدالت و ماندگارترین شکل اعتراض و مقاومت بوده و خواهد بود. جنبش آزادیخواهی و عدالت طلبی ، آنهم درچنین شرایط حساس و سرنوشت سازی، به شما نیازدارد.

بشکنید اعتصاب غذایتان را تا سریع تر شاهد شکستن جمهوری اسلامی باشیم. بگذارید خبرسلامتی تان بیش ازپیش به ما نیرو و انرژی بدهد. ما می خواهیم آزادی را با عطر وجود شما و یاران و مردم مان جشن بگیریم . بگذارید با دریافت خبرپایان دادن به اعتصاب غدا و دارو کمی از اندوه جانکاهی که جان و جهان مان را در بر گرفته است، کاسته شود، و برشور و توان ما برای ادامه مبارزه علیه رژیم جهل و جنایت و جنون بیافزاید.

جمعی از حامیان، خانواده ها و تدوین کنندگان بیانیه ۱۴ نفر
13 ژانویه 2020
24 دیماه 1398

تکثیراز: کمیته حمایت از بیانیه تکمیلی 14 نفر
Sedayeshoma@yahoo.com
info@14nafar.com
www.14nafar.com


نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد