logo





فراخوان ايرانيان- پاريس

درپشتيبانى از فراخوان پنج دى خانواده جان باختگان سركوبگرى حكومت اسلامى

دوشنبه ۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۳ دسامبر ۲۰۱۹



جمهوری اسلامی در آبانماه امسال فریاد اعتراض حق طلبانه مردم ایران را با گلوله پاسخ داد و صدها کشته و زخمی و هزاران تن را دستگیر و زندانی نمود. سرکوب و کشتار در این رژيم ضد بشرى تازگی ندارد. چهل سال است که مردم ایران به خشن ترین شکل سرکوب می شوند.

گروهى از خانواده جانباختگان، برای احترام به قربانیان آبانماه دعوت به شرکت در مراسم بزرگداشت نموده و از مردم تقاضا کرده اند در این روز به هر شکل که می توانند در قبال كشتارهاى حکومت واكنش نشان دهند و رژيم جمهورى اسلامى را به خاطر این جنایت محکوم کنند.

هماهنگی ایرانیان- پاریس ضمن همدردی با خانواده ها ،از خواست آنان پشتیبانی کرده از رسانه های جمعى، از احزاب و سازمان های سیاسی، از نهادهای مدافع حقوق بشر و نهادهای دموکراتیک بین المللی، تقاضا می کند که صدای دادخواهانه خانواده جانباختگان آبانماه را پر طنین کرده و مورد پشتیبانی قرار دهند.

ما همصدا با خانواده آسیب دیدگان خیزش آبانماه، خواهان اعزام کمیسر عالی حقوق بشر و گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل به ایران برای بررسی و روشن کردن ابعاد این فاجعه هستیم. اکنون تعداد زیادی از مردم ایران در زندان گرفتارند. جان برخی از آنان در خطر است. وظیفه انسانی همه افراد و نهادهای دموکراتیک است که با تمام امکانات برای آزادی زندانیان اخیر و همه زندانیان سیاسی بکوشند.

«هماهنگی ایرانیان- پاریس ،درپشتيبانى از فراخوان پنج دى ماه خانواده جان باختگان»

٢٣ نوامبر ٢٠١٩
٢ دى ١٣٩٨



نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد