logo

جمعیت كردهای مقیم فرانسه

دعوت به گردهمایی بر علیه اعدام ها
و حمله به مقر حزب دمكرات كردستان و حزب دمكرات كردستان ایران

جمعه چهاردهم سپتامبر از ساعت سیزده تا پانزده

چهار شنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۲ سپتامبر ۲۰۱۸

حمله به مقر حزب دمكرات كردستان و حزب دمكرات كردستان ایران
بار دیگر رژیم جمهوری اسلامی ایران به مردم ایران و جهان نشان داد كه از هیچ جنایتی بر علیه بشریت ابا ندارد، آنچه در محل كارو زندگی حزب دمكرات كردستان و حزب دمكرات كردستان ایران روی داد جنایت برعلیه بشریت است، در ایران دولتی تروریستی بر سر كار است كه از ابتدای روی كار آمدنش به حقوق فردی وجمعی مردم ایران تجاوزنموده است۔

اعدام سه جوان كرد نه تنها مادران و خانواده های آنان بلكه تمامی مردم ایران را در اندوه و ماتم فروبرد، سازمانها و احزاب كرد باتفاق از مردم كردستان درخواست كرده اند به نشانه اعتراض به این اعدامها و نیز پرتاب موشك بسوی دو حزب دمكرات كه منتهی به جانباختن هفده نفر و زخمی شدن چهل نفر گردید در روز چهار شنبه دوازدهم سپتامبر بعنوان اعتصاب عمومی از گشایش و حضور در بازار سر باززنند و از منازل خود خارج نشوند۔

جمعێت كردهای مقیم فرانسه برای ابراز نارضایتی و نیز محكوم كردن عملیات تروریستی سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات واحكام اعدام قوه قضائیه ایران از عموم ایرانیان آزدایخواه مقیم پاریس و احزاب و سازمانهای مترقی درخواست می نماید با ابراز همدردی با خانواده های رامین حسین پناهی عضوكومله و زانیار و لقمان مرادی و هر دو حزب دمكرات و نیز همبستگی با مردم كردستان در اعتصاب روز چهار شنبه در گردهمایی ما شركت نمایند تا باهم با صدای رسا و نوای بلند جنایات دولت جمهوری اسلامی ایران را محكوم نماییم۔

روز برگزاری :
جمعه چهاردهم سپتامبر از ساعت سیزده تا پانزده
مكان :
Place d’Iéna

جمعیت كردهای مقیم فرانسه
پاریس، یازدهم سپتامبر ٢٠١٨

*******

دعوت به شرکت در تظاهرات مقابل سفارت جمهوری اسلامی در پاریس

هم میهنان آزاده
ما ضمن محکوم کردن اعدام سه زندانی سیاسی کرد وحمله به مقرحزب دموکرات کردستان وحزب دموکرات کردستان ایران توسط رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی، همدردی خود را با اعضای خانواده وهمرزمان کشته شدگان اعلام می کنیم.

برای محکوم کردن این جنایات ورسا نمودن هر چه بیشترصدای اعتراض ونفرت علیه این رژیم جانی، از فراخوان جمعیت کردهای مقیم فرانسه، جهت برپایی تظاهرات در مقابل سفارت جمهوری اسلامی حمایت نموده واز همه هم میهنان آزادیخواه وبشردوست می خواهیم با شرکت هرچه گسترده تردراین گردهمآیی، جنایات رژیم ضد بشری را افشا ومحکوم نمایند.

سرنگون باد رژیم حمهوری اسلامی ایران
زنده باد آزادی
سازمان اتحاد فدائیان خلق ایران-فرانسه

زمان: از ساعت ۱۳ تا ۱۵ روز جمعه ۱۴ سپتامبر
محل: مقابل سفارت جمهوری اسلامی
Place d’Iena

**********

فراخوان به تظاهرات در مقابل سفارت جمهوری اسلامی در پاریس

ما ضمن محکوم کردن اعدام رامین حسین پناهی ، زانیار و لقمان مرادی سه زندانی سیاسی و حمله موشکی به مقرنیروهای سیاسی اپوزسیون کرد ، همدردی عمیق خود را به خانواده ها ، دوستان و همرزمان کشته شدگان وقایع اخیر اعلام می داریم . ما در راستای اعتراض به جنایات جمهوری اسلامی ومبارزه برای لغو اعدام و برای آزادی زندانیان سیاسی ، از دعوت جمعیت کردهای مقیم فرانسه برای تظاهرات در مقابل سفارت جمهوری اسلامی حمایت می کنیم و از همه ایرانیان آزاده مقیم پارس در خواست می نماییم که با شرکت خود در این تظاهرات صدای اعتراض خود را هر چه رساتر کنیم .

جمعه چهاردهم سپتامبر از ساعت سیزده تا پانزده
‎مكان
Place d’Iéna
metro d'léna

سازمان راه کارگر واحد پاریس


نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد