logo

دعوت به تظاهرات

امروز خوزستان، دیروز کازرون،
فردا مزدوران رژیم به چه کسانی شلیک خواهند کرد؟

شنبه ۱۴ یولی ساعت ۱۳- ۱۱:۳۰
محل برگزاری تظاهرات:
روبروی بانهوف
کانون کنشگران دموکرات و سوسیالیست هانوفر

يکشنبه ۱۷ تير ۱۳۹۷ - ۰۸ ژوييه ۲۰۱۸

امروز خوزستان، دیروز کازرون، فردا مزدوران رژیم به چه کسانی شلیک خواهند کرد؟

نزدیک به چهار دهه از به قدرت رسیدن حکومت جهل و جنایت می‌گذرد، بحران سیاسی، اجتماعی و اقتصادی نظام ترور و نکبت حکومت اسلامی ابعاد بی‌سابقه‌ای پیدا کرده است. سرکوب، فقر، فساد، تبعیض، بیکاری گسترده، اعتیاد و اختلاس‌های نجومی، فاصله فقر و ثروت در جامعه ابعاد دهشتناکی پیدا کرده، و در کنار بی‌آبی و فاجعه زیست محیطی که عمدتا محصول برنامه‌ریزی‌هاي نظامی و امنیتی باندهای سیاه حکومت اند، زندگی مردم را در ایران امروز با مشکلات جدی مواجه کرده است. خروج امریکا از برجام و در پی آن تحریم گسترده امریکا و متحدانش اسرائیل و عربستان قبل از این‌که فضا را بر نظام نکبت تنگ و تنگ‌تر کند ایرانیان را از آینده خود بیمناک کرده، و به مهاجرت‌های گروهی دامن زده است. هم‌چنين درخیزش دی ماه، فرودستان شهری در بیش از صد شهر کوچک و بزرگ اقتدار نظام را به زیر کشیدند. در ايران هر روز شاهد مبارزات و اعتصابات گسترده مردم هستیم، از کارخانه ‌تا دانشگاه از کوچه و بازار تا دختران خیابان انقلاب، دراویش گنابادی، کشاورزان اصفهان تا زلزله‌زدگان کرمانشاه مردم یک صدا خواهان تغییرات بنيادي هستند، و تمامی جناح‌های ریز و درشت نظام اسلامي را نفی می‌کنند.
مبارزات مردم دلیر خوزستان عليه بی‌آبی باز هم نشان داد که نظام اسلامی هر مبارزه مدنی را فقط و فقط با گلوله پاسخ می‌دهد. برای پایان دادن به حکومت ترور، وحشت، زندان، شکنجه و اعدام و برای آزادی زندانیان سیاسی متحدانه از مبارزات مردم حمایت کنیم.
رهایی جامعه ما فقط به‌دست توانای مردم آگاه و متشکل میسر است، مخالفت با هرگونه "رهبری" فردی چه از نوع سياسي - مذهبي و چه از جنس موروثی-سلطنتی از وظايف امروز اپوزيسيون مترقي است.
امروزه اعتصابات کارگری در کنار مبارزات زنان، معلمان، دانشجویان، جوانان برای نظامی دموکراتیک، خودسامان و خودگردان عاري از هر گونه سلطه که شان و مقام انسان بر ‌سرنوشت خویش را ارج نهد، در زمره‌ی با اهمیت‌ترین مسائل محسوب می‌شود. شعار نان، رهایی، برابری و آزادی خواست اساسی مردم است و برای رسیدن به آن می‌روند که طومار نظام نکبت و ترور اسلامی را در هم بپیچند و پرچم آزادی را در فلات ایران برافرازند.
سرنگون باد رژیم جمهوری اسلامی ایران
زنده باد آزادی و برابری

کانون کنشگران دموکرات و سوسیالیست هانوفر
تلفن تماس: 00491778416132
Kannon.hannover@gmail.com
WWW.facebook.com

محل برگزاری تظاهرات:
روبروی بانهوف
شنبه ۱۴ یولی ساعت ۱۳- ۱۱:۳۰نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد