logo

جنایت نیروهای امنیتی و سپاه پاسداران را محكوم می كنیم

جمعیت كردهای مقیم فرانسه

دوشنبه ۵ تير ۱۳۹۶ - ۲۶ ژوين ۲۰۱۷

سازمانهای سیاسی كردستان به مبارزات سیاسی خود برعلیه رژیم مستبد جمهوری اسلامی ایران ادامه می دهند و در این راستا مستقیم و غیر مستقیم با مردم كردستان در تماس و ارتباط مداوم هستند۔ پیشمرگان كرد امر برقراری ارتباط وامنیت را بعهده می گیرند ودر فضای میلیتاریزه و امنیتی برای دفاع از خود ناگزیر از حمل سلاح می باشند. حزب کومەلە در پیشبرد مبارزات وامر آگاهی توده های مردم كردستان نیز در میان مردم حضور دارد۔
در ادامه روشنگریها و تلاشهای سیاسی این سازمان، بامداد روز جمعه ٢ تیرماه گروهی از پیشمرگان حزب کومەلە در شهر سنندج به كمین سپاه پاسداران می افتند وپس از مقاومتی قهرمانانه سه نفر ازآنها به شهادت می رسند و یك نفر زخمی و به اسارت نیروهای ضد خلقی سپاه پاسداران در می آید۔ لازم به یاد آوری است كه در این درگیری چندین نفر از پاسداران كشته شده اند. حکومت جهل و جنایت اسلامی بەاین بهانە فضای امنیتی شهر سنندج را سنگین تر کردە وبە خانەگردی و دستگیری فعالین مدنی پرداختە است، بیم تحت شکنجە قرار گرفتن و جان باختن این عزیزان وجود دارد.
جمعیت كردهای مقیم فرانسه جانباختن این رزمندگان پیشمرگ راه آزادی را به خانواده محترم آنها وحزب کومەلە تسلیت می گوید و همدردی و همبستگی خود را با آنها اعلام میدارد و یورش و جنایت عوامل رژیم اسلامی ایران را به شدت محكوم می نماید.

جمعیت كردهای مقیم فرانسه
پاریس، ٤تیرماه ١٣٩٦


نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد