logo

سازمان فدائیان (اقلیت)

عملیات تروریستی داعش در تهران را محکوم می‌کنیم

چهار شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۷ ژوين ۲۰۱۷

صبح امروز چهارشنبه ۱۷ خرداد، دو رشته عملیات توسط دو تیم تروریست و انتحاری در محوطه مقبره خمینی و ساختمان اداری مجلس رخ‏داد.خبرگزاری‌ها و رسانه‌های جمهوری اسلامی در ساعات اولیه، خبرهای ضدونقیضی را در مورد این حوادث منتشر کردند.مطابق گزارش رسمی پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور، یک تیم دونفره وارد محوطه آرامگاه خمینی می‌شوند و به روی حاضرین در محل تیراندازی می‌کنند که یک نفر با عمل انتحاری و نفر دوم در اثر تیراندازی مأموران کشته می‌شوند. تیم تروریستی دوم متشکل از چهار نفر وارد ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی می‌شوند تعدادی از محافظان، کارکنان و مراجعه‌کنندگان در آنجا و طبقات فوقانی ساختمان را به رگبار می‌بندند.سرانجام سه تن از این افراد در اثر تیراندازی مأموران و نفر چهارم با عملیات انتحاری کشته می‌شوند.

داعش با انتشار یک ویدئوی کوتاه از شبکه خبررسانی "اعماق" که تروریست‌ها از عملیات خود هنگام ورود به ساختمان اداری مجلس تهیه‌کرده بودند، انجام این عملیات را بر عهده گرفت. در اثر این دو اقدام تروریستی و تلخ، ۱۲ نفر کشته و بیش از ۴٠ نفر زخمی شده‌اند.

عملیات کور و تروریستی مرتجعین آدمکش داعش در هر نقطه از جهان که باشد، باید به‌شدت محکوم شود. وحشیان داعشی توأم با روند تضعیف موقعیت‏شان در عراق و سوریه، عملیات تروریستی خود را در اروپا و در تمام پهنه جهان گسترش داده و تشدید نموده‌اند.اما تا آنجا که به ایران برمی‌گردد نباید این نکته مهم را ازنظر دور داشت که اگر عملیات داعش تا دیروز مردم بی‌دفاع اروپا را در کوچه و خیابان به خون می‌کشید و امروز پای آن به تهران بازشده است، این نتیجه مستقیم سیاست‌های رژیم و از عواقب مداخلات گوناگون جمهوری اسلامی در کشورهای منطقه است.علاوه براین تبعیضات گوناگونی که از طرف رژیم مذهبی و شیعی حاکم علیه اقلیت‌های ملی و مذهبی ازجمله اقلیت‌های دینی بخصوص سنی مذهب‌ها اعمال می‌شود طی چند سال اخیر بیش‌ازپیش تشدید شده و به‌طور واقعی زمینه‌های داخلی برای بذرپاشی و پرورش نیروهایی از نوع داعش را نیز فراهم ساخته است.

سازمان فدائیان(اقلیت) عملیات تروریستی داعش در تهران و کشتار مردم بی‌دفاع را محکوم می‌کند.

سازمان فدائیان(اقلیت) همچنین تمام سیاست‌های مداخله‌جویانه رژیم در منطقه و اعمال تبعیضات گوناگون علی اقلیت‌های ملی و مذهبی را قویاً محکوم می‌کند.

سازمان فدائیان(اقلیت) براین باور است که این مجموعه سیاست‌های رژیم تروریست جمهوری اسلامی به‌ویژه سیاست‌های خارجی و مداخلات آن در کشورهای منطقه است که ترور و کشتار را به داخل مرزهای کشور کشانده است و تا این رژیم ارتجاعی بر سرکار هست، سایه شوم جنگ و کشتار و ترور نیز بر سر مردم ایران خواهد بود.

سرنگون باد رژیم جمهوری اسلامی – برقرار باد حکومت شورایی
زنده باد آزادی – زنده باد سوسیالیسم
سازمان فدائیان (اقلیت)
١٧خرداد ١٣٩۶

کار – نان – آزادی – حکومت شورایی

نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد