logo

سپاسگزاری

سه شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۶ ژوييه ۲۰۱۶

parviz-Khan-Aazami1.jpg
ممنونیم از بیان و پیام همدردی تان و از محبت های دلنشین تان. قدرشناس آن یاران گرانقدریم که در این چند روز، به اشکال مختلف وقت و انرژی گذاشتند. همچنین از سایت ها و نشریاتی که این پیام ها را نشر دادند، از سایت های اخبار روز و عصر نو، بی نهایت سپاسگزاریم.

در برابر دوستان و خویشانمان در ایران، که در غیاب ما و بدون حضورمان، تمامی بار بسیار سنگین خاکسپاری و چندین بزرگداشت باشکوه، پر تعداد، با کیفیت و متنوع را در فاصله کوتاه کمتر از یک هفته، در سه شهر: بروجرد و خرم آباد و تهران بدوش گرفتند، به احترام سر خم می کنیم. چیزی نمی توان گفت جز، تقدیم دشت گلی به وسعت میهنمان ایران. و نشاندن هزاران گل بوسه برآمده از دل و آمیخته با مهر، به صورت تمامی عزیزانمان. به صورت دوستان، یاران، رفقا و خویشان مان.

از طرف بازماندگان در فرانسه- با احترام محمد اعظمیgoogle Google    balatarin Balatarin    twitter Twitter    facebook Facebook     
delicious Delicious    donbaleh Donbaleh    myspace Myspace     yahoo Yahoo     


نظرات خوانندگان:

رفیق محمد وداغی دیگر
غلام عسگری
2016-07-28 13:46:07
رفیق محمدمن همزمان با تو وفریدون وهبت وتمامی جانباحتگان واسیب دیدگان دوران شاه وشیخ شاهد تلاشها وپیگیرهای پدران ومادران وهمسران وفرزندان گرفتارامدگان بوده ام اما خانواده بزرگ اعظمی همواره با سربلندی ستاره ای درخشان به اسمان فدا وازخود گذشتگی تقدیم کرده اند واینک که پرویزخان پدربزرگوارت پس ازتحمل داغ های بسیاربه ارامش ابدی رفت وداغی بزرگ برداغ های گذشته ات افزود من با دلی پراندوه وچشمی اشکبارتنها میگویم محمد عزیزم همدردی مراپذیراباش وسرت سلامت وغمت کم وراهت بسوی پیروزی هموارتا روح تمامی ان عزیزان شادشود.روحش شاد ویادش گرامی باد.

نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد