logo

اطلاعیـــه خانواده دکتر خسرو شاکری

درگذشت مورخ، نویسنده و اندیشمند مبارز،
دکتر خسرو شاکری زند

چهار شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۴ - ۰۱ ژوييه ۲۰۱۵

khosrow_shakeri.jpg
امروز اعلام شد که آقای خسرو شاکری، مورخ، نویسنده و اندیشمند مبارز چشم از جهان فرو بسته است. طبق اطلااعیه ای که از سوی خانواده و بستگان منتشر شده است، ایشان در اثر خونریزی مغزی درگذشته است. خسرو شاکری از فعالان جبهه ملی در خارج از کشور و نیز از بنیانگذاران کنفدراسیون محصلین و دانشجویان ایرانی ( اتحادیه ملی) بود. او انسانی مبارز و متفکر و محققی پر کار بود و همواره همراه با مبارزه علیه ظلم و بی عدالتی، مشغول تدریس در دانشگاه های مختلف بود. خسرو شاکری صدای بلند آزادیخواهی مردم ایران بود و تا آخرین لحظات زندگی اش از تلاش در این راه باز نایستاد. یاد او در تاریخ مبارزات آزادیخواهانه و ملی کشورمان همواره زنده خواهد ماند.

اطلاعیـــه

خانواده های شاکری، فاضلی، لاریجانی، زمانی، ثابت آزاد، شادمان، خواهران، برادران، خواهر زادگان و برادر زادگان دکتر خسرو شاکری زند به اطلاع می رسانند که نامبرده، در اثر خونریزی مغزی شدیدی که پزشکان سرانجام موفق به رفع آثار آن نشدند، در یکی از بیمارستان های پاریس در گذشت.
تاریخ و محل خاکسپاری بعداً اطلاع داده خواهد شد.

چهارشنبه، دهم تیر ماه  ۱۳۹۴ برابر اول ژوییه ۲۰۱۵
از طرف خانواده های نام برده شده
علی شاکری زند

________________

عصرنو درگذشت آقای خسرو شاکری محقق و مبارز ارجمند میهنمان را به خانواده و بستگان ایشان، به برادر بزرگوار ایشان جناب علی شاکری زند و نیز همه یاران و همراهان ایشان در جنبش آزادیخواهانه و ملی ایران تسلیت می گوید. دست اندرکاران عصرنو خود را در اندوه این فقدان بزرگ سهیم می دانند.

نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد