logo

اعلام حمایت از «کمیته‌ی دفاع از رضا شهابی»

و درخواست پایان دادن به اعتصاب غذای او

يکشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۰ - ۱۱ دسامبر ۲۰۱۱

شهابی عزیز! کارگر آگاه و مبارز!
اعتصاب 20 روزه‌ی شما در اعتراض به شرایط سخت و مشقت‌بار زندان و درخواست به حق و انسانی شما در راستای رسیدگی به وضعیت‌تان پس از 19 ماه بلاتکلیفی خود و خانواده، حکایت از مقاومت و ثبات قدم شما کارگر زحمت‌کش و آگاه دارد.
اگر چه خانواده، دوستان، فعالین و تشکل‌های کارگری به این تصمیم شما احترام می‌گذارند و در مقابل این همه استقامت سر تعظیم فرود می‌آورند، اما از آن جا که سلامت شما و وجود کارگران زحمت‌کش و آگاهی چون شما بیش از هر چیز برای جنبش کارگری و تمامی انسان‌های آزادی‌خواه و عدالت‌طلب جامعه ارزش دارد، کمیته‌ی هماهنگی مصرانه از شما درخواست می‌کند با توجه به وضعیت بد جسمانی و نگرانی‌های علاقه‌مندان و دوست‌داران و به ویژه خانواده و فرزندان عزیزتان، به اعتصاب غذای خود پایان داده و خواسته‌های به حق‌تان را از طرق دیگری پیگیری کنید.
بی عدالتی در حق کارگران جزء لاینفک نظام سرمایه‌داری است و به همین دلیل مبارزه نیز جزء لاینفک و همیشگی زندگی کارگران است و تا زمانی که سایه‌ی شوم سرمایه بر شرایط کار و زندگی کارگران سنگینی می‌کند، این مبارزات ادامه خواهد داشت. پایان اعتصاب غذای شما به معنای پایان پافشاری بر خواسته‌های به حق شما و پایان مبارزه نخواهد بود.
هم‌چنین کمیته‌ی هماهنگی بر خود لازم می‌بیند تا حمایت همه‌جانبه‌‌‌اش را از «کمیته‌ی دفاع از رضا شهابی» و اقدامات این کمیته اعلام کند.
کمیته‌ی هماهنگی برای کمک به ایجاد تشکل‌های کارگری
20 آذرماه 1390

نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد