logo

از « کمیته دفاع از رضا شهابی » حمایت کنیم!

شورای پشتیبانی از مبارزات مردم در ایران (کانادا-تورنتو)

سه شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۰ - ۰۶ دسامبر ۲۰۱۱

همانطور که می دانیم رضا شهابی عضو هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد تهران، و از فعالین و رهبران جنبش مستقل کارگری ایران، نزدیک به 19 ماه است که علی رغم وضعیت بسیار وخیم جسمانی و تایید آن توسط پزشکان در اسارات می باشد. رضا شهابی به جرم دفاع از حقوق کارگران شرکت واحد تهران و دفاع از کلیه حقوق حقه و انسانی کارگری، تلاش برای سازماندهی مستقل کارگران ایران، و آگاهگری در بین آنان به زندان افکنده شده است.

در روزهای اخیر از طرف اعضای خانواده و نزدیکان ایشان « کمیته دفاع از رضا شهابی » در ایران تشکیل شده است. این عزیزان با درخواست کمک از همه انسانهای دلسوز و کارگران و تشکل های کارگری از همگان خواسته اند که خواستار آزادی بی قید و شرط و فوری ایشان شوند.

شورای پشتیبانی از مبارزات مردم در ایران حمایت کامل و بی دریغ خود را از « کمیته دفاع از رضا شهابی » و تلاشهای آن برای آزادی سریع و بی قید و شرط رضا شهابی اعلام می دارد. شورا همینطور از انسانهای دلسوز و آزادیخواه و از همه کارگران و تشکل های کارگری و مترقی می خواهد تا از هر طریق ممکن این کمیته را مورد حمایت خود قرار داده و خواستار آزادی فوری و بی قید و شرط رضا شهابی شوند.


14 آذر 1390/ 5 دسامبر 2011
شورای پشتیبانی از مبارزات مردم در ایران (کانادا-تورنتو)

نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد