logo

پیام جبهه ملی ایران- اروپا
به کنگره دوم حزب چپ ایران (فداییان خلق)

دوشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲ نوامبر ۲۰۲۱

new/jebheh_melli_europa.jpg
برگزاری دومین کنگره حزب چپ ایران (فداییان خلق) را به شما اعضای حزب چپ و دیگر هم وطنان شرکت کننده در کنگره شادباش می‌گوییم و امیدواریم که با وجود شرایط غیرعادی کرونایی که به مرور میرود «عادی» بشود، زحمات و فعالیتهای دو ساله شما در ایجاد اتحاد و انسجام سازمانی و سیاسی به دستکم بخشی از جریانهای چپ ایرانی در برون از مرزهای ایران موفق بوده باشد.

هم میهنان گرامی،
جبهه ملی ایران تشکلی است که در آن از بدو تاسیسش احزاب لیبرال دموکراتیک و سوسیال دموکراتیک ایرانی در کنار هم و با هم توانسته اند برای آزادی، استقلال سیاسی، حاکمیت ملی و عدالت اجتماعی، علیه نفوذ استعمار کهنه و نو و ایادی بومی آنها مبارزه نمایند. در شرایط کنونی که بیکاری، تورم، فقرگسترده، فساد، رانت‌خواری و استبداد مذهبی مشکلات اساسی جامعه گردیده و اقتصاد کشور در حال ورشکستگی و جامعه در حال انفجار است، جبهه ملی ایران از کوششهای شما نیز تا آنجا که از اهداف و اسناد حزب شما برمیآید و همسوی مبارزات ما علیه جمهوری ارتجاعی اسلامی می باشد، حمایت می کند.

ما یقین داریم که اکثریت ملت ایران نیز شما و ما را در نبرد نهایی خود با حاکمیت مستبد و فاسد جمهوری اسلامی همراه خود بشمار می آورد. پس چه بهتر که از هم اکنون فعالیتهای خود را در پشتیبانی از جنبشهای مدنی و اجتماعی درایران همگام نماییم. ما این امر را یک نیاز مبرم مبارزات صنفی، سیاسی و دموکراسی خواهی در ایران می دانیم و به پیروزی این مبارزات و آینده روشن کشورمان بسیار امید داریم.

با درود گرم به همه اعضای شما
پیروز باشید
پاینده ایران

هیات اجرایی جبهه ملی ایران- اروپا- سامان ششم

شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰


نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد