logo

منتشر شد

دوشنبه ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴ سپتامبر ۲۰۲۰«بانگ» یک رسانه ادبی و کاملاً خودبنیاد است که در خارج از ایران و به دور از سانسور و خودسانسوری بر مبنای تجربه‌ها و امکانات مشترک شخصی شکل گرفته و با کوشش شهریار مندنی‌پور و حسین نوش‌آذر اداره می‌شود.

مبنای اصلی فعالیت‌های «بانگ» ادبیات معاصر ایران است. در همان حال از ادبیات غرب و ادبیات عرب نیز غافل نمی‌ماند. بانگ یک رسانه ادبی در مفهوم خاص آن است که پیش از این در حلقه‌های ادبی سراغ داشتیم و یکی از اهدافش ایجاد تنوع رسانه‌ای و ارائه پیشنهادهایی در زمینه ادبیات داستانی است.

«بانگ» رو به گسترش است و در نظر دارد در آینده نه چندان دور کتاب‌هایی را هم در مقابل دیدگان خوانندگان کتاب و علاقمندان به آثار ادبیات داستانی ایران و جهان و همچنین ادبیات تبعید و مهاجرت قرار دهد. از طرف دیگر در تلاش است ارتباط نویسندگان ایرانی با ناشران خارجی را فراهم آورد.

«بانگ» به هیچ جا جز به خودش و خوانندگانش متکی نیست. از نویسندگان و خوانندگان درخواست حمایت داریم. بهترین شکل حمایت این است که ما را بخوانید، با ما همکاری کنید و با تکیه بر شبکه‌های اجتماعی آثار «بانگ» را در اختیار دیگران نیز قرار دهید.

نشانی «بانگ»

https://baangnews.net/
درباره ما:
https://baangnews.net/about-us
تماس با ما:
https://baangnews.net/
مسئول شبکه‌‌های احتماعی: آرزو مرادی


نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد