logo

اطلاعیه «جمعیت هواداران سوسیال دموکراسی برای ایران»

در حمایت ازبیانیه ۱۴ کنشگر سیاسی و مدنی در داخل کشور

سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۳۰ ژوييه ۲۰۱۹


هموطنان عزیز:

14 نفراز کنشگران سیاسی و مدنی در داخل کشور، طی انتشار بیانیه ای مخالفت خود را با" کلیت حکومت اسلامی و همه نهادها و قوای آن " اعلام کرده اند. این 14 کنشگر سیاسی و مدنی، جمهوری اسلامی را به عنوان نظامی برآمده از قوانین استبدادی اعلام کرده و "قانون اساسی" و جایگاه ولی فقیه و" رهبری آن " را از عوامل بروز بحران، انحطاط و فساد در جامعه دانسته اند .
در این بیانیه در کنار طرح صریح مطالبات برحق بخش وسیعی از مردم ایران تاکید شده است که هیچ راهی برای تغییر و تحول این رژیم وجود ندارد." تدوین کنندگان این بیانیه خواستار "گذارو عبور کامل" و مسالمت آمیز ازرژیم جمهوری اسلامی ، و سرانجام جایگزینی "حکومتی مردمی، دموکرات و سکولار، که اعلامیه جهانی حقوق بشر سر لوحه مجلس آینده اش برای تدوین و تبیین یک قانون اساسی مدرن باشد"، شده اند.
جمعیت هواداران سوسیال دموکراسی این اقدِام سیاسی شجاعانه، و خواست های مطرح شده دراین بیانیه را گام نهادن در راستای دستیابی به رفاه، آزادی و همبستگی در میهنمان می داند و پشتیبانی از این بیانیه را از وظایف و مسئولیت های ملی، سیاسی و اجتماعی خود دانسته و از هم میهنان عزیز در داخل و خارج از کشور نیزمی خواهد که در حمایت و پشتیبانی از این 14 تن و خواست های اعلام شده در بیانیه آن ها بپاخیزند.


جمعیت هواداران سوسیال دموکراسی برای ایران
6 مرداد 1398
28 جولای 2019google Google    balatarin Balatarin    twitter Twitter    facebook Facebook     
delicious Delicious    donbaleh Donbaleh    myspace Myspace     yahoo Yahoo     


نظرات خوانندگان:

اعلام حمايت ازبيانيه ١٤كنشگرسياسي
غلام عسگري
2019-08-07 10:55:25
من قبلاطي اطلاعيه اي همراه با نام كنشگران سياسي جهت اطلاع هموطنان درخواست حمايت بيشترخودرااعلام نمودم.
اينك يكبارديگرحمايت خودراازچهارده تن اول واكنون ازچهارده شيربانوي ايرانزمين كه باشجاعت خواهان استعفاي ولي فقيه ارتجاع شده اند حمايت خودرااعلام ميدارم.
به اميدشكستن تابوي ضحاك زمان وانتشارليست هاي جديد.

نظر شما؟

نام:

پست الکترونیک(اختياری):

عنوان:

نظر:
codeimgکد روی تصویررا اينجا وارد کنيد:

نظر شما پس از بازبینی توسط مدير سايت منتشر خواهد شد